O FIRMIE

Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi związane z obsługą rynku nieruchomości. Szeroki zakres działalności pozwala nam na kompleksową obsługę każdego Klienta, opartą o wcześniejsze zdefiniowanie potrzeb. Indywidualne podejście do oczekiwań Klienta pozwoliło nam wypracować miano rzetelnego partnera, dbającego o wartość podjętej współpracy.
 

Wieloletnie doświadczenie związanie z rynkiem obrotu nieruchomościami naszych udziałowców, procentuje nowatorskim podejściem do branży, dając wiele możliwości fachowej współpracy. Warto zaznaczyć, iż Prezes Zarządu jest jednym z założycieli Rzeszowskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, co jest gwarancją wysokiej jakości oferowanych usług.
 

Jesteśmy licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami oraz certyfikowanym doradcą rynku nieruchomości. Prowadzimy ścisłą współpracę z kancelarią prawną LexControl, notariuszami, doradcami podatkowymi oraz specjalistami wspomagającymi swoją wiedzą oraz doświadczeniem podczas zawierania transakcji na rynku nieruchomości. Zgodnie  z  wymogami ustawowymi dysponujemy  ubezpieczeniem od  odpowiedzialności  cywilnej.
 

Naszym głównym celem jest najwyższa jakość obsługi Klienta, przy wykorzystaniu

najnowszych metod pracy oraz wszechstronnej wiedzy i doświadczenia naszej kadry pracowniczej.
 

Świadcząc usługi pośrednictwa nieruchomości szczegółowo określone w umowach z Klientem, przygotowujemy niezbędną procedurę dotyczącą transakcji, badamy stan faktyczny oraz prawny nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu kredytu oraz przygotowaniu niezbędnej dokumentacji. Wszystkie działania opracowujemy w porozumieniu z Klientem, dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzić zlecenie od zapytania po samo sfinalizowanie.
 

Ponadto na życzenie Klienta weryfikujemy jego zdolność kredytową, pomagamy w uzyskaniu polisy ubezpieczeniowej oraz świadczymy usługę wyceny nieruchomości, a także konsultacji dotyczącej form finansowania.
 

Jedną z gałęzi naszej działalności jest także realizacja własnych przedsięwzięć developerskich wyróżniających się innowacyjnymi projektami architektonicznymi oraz wysoką jakością wykonania.
 

Część naszych inwestycji zlokalizowana została w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce południowo-wschodniej – Bieszczadach. W celu uatrakcyjnienia inwestycji staramy się lokalizować je w otoczeniu Zalewu Solińskiego, dzięki czemu możemy realizować budowę obiektów o charakterze rekreacyjnym.
 

Naszym głównym celem jest najwyższa jakość obsługi Klienta, przy wykorzystaniu najnowszych metod pracy oraz wszechstronnej wiedzy i doświadczenia naszej kadry pracowniczej. Pragniemy, aby oferowane usługi pozwalały na kompleksowe zrealizowanie celów postawionych przez Klienta.

SKONTAKTUJ SIĘ

Jesteśmy do dyspozycji w biurze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 oraz w innych terminach na życzenie klientów

Telefon
17 852 00 38
Mobile
690 070 770
adres e-mail:
biuro@citibrokers.pl

NASI PARTNERZY

WYSZUKIWARKA
SCHOWEK

Nie dodano jeszcze ofert do schowka

ZGŁOŚ OFERTĘ SPRZEDAŻY

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz sprzedać lub poszukujesz nieruchomości do zakupu zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.

ZGŁOŚ OFERTĘ WYNAJMU

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz wynająć lub poszukujesz nieruchomości do wynajęcia zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.