Kredyty

Analiza  przeprowadzanych  na  rynku  transakcji  dowodzi, iż  w  zdecydowanej  większości  realizowane są  one  w  oparciu  o  finansowanie  zewnętrzne  (kredyt hipoteczny).  citibroker's  zatem  proponuje  profesjonalną   pomoc w doborze usług oferowanych przez różne instytucje kapitałowe. Współpraca z wieloma bankami oferującymi produkty finansowe umożliwia nam wybór najkorzystniejszej oferty w zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta. Korzystając z naszej propozycji Klienci mogą zapoznać się z wstępnymi warunkami udzielenia kredytu, zweryfikować  zdolność  kredytową,  a  po  uzyskaniu  stosownej  autoryzacji  podpisać  umowę.  Bez  opłat  i  prowizji  prezentujemy  dostępne  oferty  produktów  bankowych  takich  jak:

Decydując się na kredyt za pośrednictwem citibroker's mamy pewność:

  • szybkiej weryfikacji zdolności kredytowej
  • łatwego porównania różnych możliwości finansowania swoich potrzeb
  • obiektywnego wyboru najkorzystniejszej oferty dla Klienta

Zadowolenie  naszych  Klientów  motywuje  nas  do  jeszcze  większej  pracy  nad  ofertą  oraz  jakością  naszych  usług.  Siłą  firmy  jest  indywidualne  podejście  do  potrzeb  Klienta  oraz  utrzymywanie  przyjaznych  relacji  z  bankami  i innymi partnerami.

ZAPYTAJ O KREDYT, POŻYCZKĘ, LEASING, WYCENĘ

Aktualności

08-11-2016
Szukamy właściciela nieruchomości

Szukamy właściciela działki

Chcąc kupić działkę czy dom, często nie wiemy kto jest jej właścicielem. Nieruchomości opuszczone lub niezamieszkałe, które chcemy nabyć można zidentyfikować na kilka sposobów:

- Jeśli jest to teren silnie zurbanizowany, można zasięgnąć języka u sąsiadów. Być może oni będą wiedzieli, gdzie znajduje się w tej chwili właściciel, nawet znali jego adres i numer telefonu.

Gdy jednak ta metoda zawiedzie, musimy zdać się na samych siebie.

By dowiedzieć się, w czyim posiadaniu jest nieruchomość i czy nie jest obciążona hipoteką, należy uzyskać dostęp do jej księgi wieczystej. W tym celu:

  • odwiedzamy stronę www.geoportal.pl. Tam możemy bez problemu (orientując lokalizację na zdjęciu satelitarnym) określić numer działki, na podstawie którego uzyskamy dostęp do księgi wieczystej.
  • z numerem udajemy się do Wydziału Geodezji w Urzędzie Miasta odpowiedniego dla miejscowości, w której znajduje się interesujący nas obiekt. Tam po wypełnieniu stosownego formularza, uzyskujemy wypis nieruchomości (pełny to koszt 12 zł, skrócony około 4zł). W Rzeszowie informacje te można uzyskać na ulicy Kopernika 15.

Wypis zawiera numer księgi wieczystej, którą bez problemu możemy znaleźć na stronie www.ekw.ms.gov.pl. Znajduje się na nim również adres właścicieli działki, których już wówczas możemy poprawnie zidentyfikować.

Dane adresowe można też uzyskać poprzez udanie się do wydziału podatków od nieruchomości i poprosić o informację, kto aktualnie jest płatnikiem podatku dotyczącego interesującej nas nieruchomości.

Można również spróbować obecnie popularnej metody poszukiwania poprzez portale społecznościowe, choć wtedy musimy mieć pewność, że kontaktujemy się z właściwą osobą.

Jeśli nie mamy czasu zajmować się szukaniem osobiście, zawsze możemy zlecić te czynności do biura nieruchomości. Jego pracownicy znają całą procedurę i w krótkim czasie docierają do właścicieli. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego biura przy Al. Cieplińskiego 3. Udzielimy fachowej porady.

czytaj więcej
11-08-2014
Centrum Handlowe Manufaktura w Łodzi - szczegóły kupna

W dzisiejszym artykule pragniemy Państwu przedstawić ciekawostkę dotyczącą jednej z największych transakcji na rynku nieruchomości w Polsce i Europie. Największej pod względem finansowym, ale także robiącej wrażenie biorąc pod uwagę rodzaj nieruchomości.

Do końca bieżącego roku powinna zostać sfinalizowana transakcja zakupu przez niemiecki fundusz Union Investment Centrum Handlowego Manufaktura w Łodzi. Według szacunków kwota zakupu powinna opiewać na kwotę 350-400 milionów euro. Dokładna wartość będzie znana dopiero w momencie transakcji ponieważ do tego czasu wciąż trwają rozmowy. Przez ostatnie 10 lat właścicielami kompleksu były trzy francuskie firmy: deweloper Apsys Polska, Fonciere Euris i Rallye

Centrum handlowe Manufaktura to największy tego typu obiekt na terenie naszego kraju oraz jeden z największych w Europie. Według oficjalnych danych w obiekcie jest 112 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni najmu.

Niemiecki fundusz Union Investment na terenie Polski w chwili obecnej może pochwalić się posiadaniem takich nieruchomości jak kompleksy biurowe w Warszawie - Lipiński Passage, Horizon Plaza i Zebra Tower oraz centrum Handlowe Trzy Korony w Katowicach.

Cieszyć powinna sytuacja, że tak duża transakcja finansowa przeprowadzana jest w naszym kraju. Świadczy to o atrakcyjności Polski dla inwestorów zagranicznych.

czytaj więcej
21-07-2014
Nowelizacja Ustawy Prawo Budowlane - dom bez pozwolenia

Najprawdopodobniej jeszcze w tym miesiącu projekt nowelizacji ustawy Prawo Budowlane trafi do Sejmu. Jego podstawowym założeniem jest zniesienie pozwolenia na budowę domów jednorodzinnych.

Być może już niedługo, zamiast starać się o pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego, będziemy przedkładać starostwu zgłoszenie chęci budowy wraz z projektem. Organ zaś, będzie miał 30 dni na zgłoszenie sprzeciwu. Po tym czasie można już rozpoczynać prace budowlane, nawet jeśli nie otrzymamy dziennika budowy (za każdy dzień zwłoki wojewoda nakłada na starostę karę w wysokości 500PLN).

Ewentualny sprzeciw może dotyczyć budów zagrażających bezpieczeństwu i środowisku, lub braku niezbędnych dokumentów (na ich uzupełnienie mamy pół roku).

W dalszym ciągu, pozwolenie będzie wymagane w przypadku inwestycji, których objętość przekroczy 5000m3 lub wysokość 12 metrów. Jeśli budowany obiekt będzie miał bezpośredni wpływ na sąsiednie działki, również trzeba będzie starać się o pozwolenie na budowę.

 

Źródło: Bankier.pl

czytaj więcej
WYSZUKIWARKA
SCHOWEK

Nie dodano jeszcze ofert do schowka

ZGŁOŚ OFERTĘ SPRZEDAŻY

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz sprzedać lub poszukujesz nieruchomości do zakupu zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.

ZGŁOŚ OFERTĘ WYNAJMU

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz wynająć lub poszukujesz nieruchomości do wynajęcia zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.