WRÓĆ DO LISTY OFERT

Nowoczesny magazyn + biuro + parking – wysoki standard

Nr oferty:
364
Rodzaj nieruchomości:
obiekty-komercyjne
Rodzaj zabudowy:
wolno stojący
Typ:
wynajem
Województwo:
podkarpackie
Miejscowość:
Rzeszów
Rok budowy:
2015
Cena nieruchomości:
11 000 PLN
Cena za 1 m2:
24 PLN
Ochrona Parking Klimatyzacja

OPIS OFERTY

Do wynajęcia nowoczesny, wolnostojący budynek magazynowo - biurowy o łącznej powierzchni 450 m2 w zachodniej części Rzeszowa. Wysoki standard, bardzo dobra lokalizacja, dogodny dojazd TIR, dostępne media. Posadzka przemysłowa, wysokość 8m. Do dyspozycji własny parking, plac manewrowy. Teren ogrodzony z całodobową ochroną.  Dostęp do magazynu 24 h / 7 dni w tygodniu.

Magazyn: 300m2, szeroka brama wjazdowa sterowana elektrycznie, boczne niezależne wejście, posadzka przemysłowa 10 (t/m2)

Biuro: parter 75m2, piętro 75m2, klimatyzacja, duże przeszklenia zewnętrzne, szklane ścianki działowe, płytki i wykładzina podłogowa na posadzkach, aneks kuchenny z wyposażeniem.

Obiekt doskonale skomunikowany:  3 km do centrum miasta, 4 km do drogi s-19, 9 min. do autostrady A4. Ponadto dogodne połączenie z siecią komunikacji miejskiej  – w bliskiej odległości od granic budynku znajdują się przystanki autobusowe MPK.

Koszt najmu: czynsz - 11 000,000 zł netto/m-c plus media.

Rok budowy 2015

Dostępność od zaraz

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu:

Piotr Dworak 733 300 170

LOKALIZACJA OFERTY

Rekreacja
Sport
Oświata
Kultura
Zdrowie

UDOGODNIENIA

  • Klimatyzacja
  • Blisko centrum
  • Droga asfaltowa

MASZ PYTANIE? NAPISZ!

WYSZUKIWARKA
SCHOWEK

Nie dodano jeszcze ofert do schowka

ZGŁOŚ OFERTĘ SPRZEDAŻY

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz sprzedać lub poszukujesz nieruchomości do zakupu zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.

ZGŁOŚ OFERTĘ WYNAJMU

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz wynająć lub poszukujesz nieruchomości do wynajęcia zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.