WRÓĆ DO LISTY OFERT

Elegancki Lokal w Nowoczesnym Biurowcu - 62 m2

Nr oferty:
407
Rodzaj nieruchomości:
lokale
Rodzaj zabudowy:
wolno stojący
Typ:
wynajem
Województwo:
podkarpackie
Miejscowość:
Rzeszów
Dzielnica:
Staromieście
Cena nieruchomości:
2 418 PLN
Cena za 1 m2:
39 PLN
Powierzchnia:
62.00 m2
Powierzchnia działki:
0.00 m2
Piętro:
1
Liczba pięter:
4
AGENT PROWADZĄCY

OPIS OFERTY

Przedstawiamy do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w dzielnicy Staromieście. Dogodna lokalizacja - 2 km od ścisłego centrum miasta, szybki wyjazd na autostradę i drogę ekspresową.
 

Lokal o pow. 62 m2, położony na I piętrze nowoczesnego, eleganckiego biurowca. Składa się z pomieszczenia głównego, dwóch gabinetów, pomieszczenia socjalnego i toalety. Przynależne dwa miejsca parkingowe.

Biuro w wysokim standardzie, w pełni umeblowane. Na podłogach wykładziny, duże okna zapewniające dostęp światła dziennego.
 

Idealne miejsce na siedzibę własnej firmy. Znakomity lokal pod księgowość, pracownię architektoniczną, działalność informatyczną.
 

Dostępny od zaraz.

 

Cena – 39 zł/m2 netto + 16 zł/m2 netto opłata zryczałtowana za media (w tym prąd, woda, ogrzewanie, internet, sprzątanie)

 

Polecamy i zapraszamy do kontaktu!

LOKALIZACJA OFERTY

Rekreacja
Sport
Oświata
Kultura
Zdrowie

MASZ PYTANIE? NAPISZ!

WYSZUKIWARKA
SCHOWEK

Nie dodano jeszcze ofert do schowka

ZGŁOŚ OFERTĘ SPRZEDAŻY

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz sprzedać lub poszukujesz nieruchomości do zakupu zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.

ZGŁOŚ OFERTĘ WYNAJMU

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz wynająć lub poszukujesz nieruchomości do wynajęcia zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.