WRÓĆ DO LISTY OFERT

Elegancki Lokal w Nowoczesnym Biurowcu - 62 m2

Nr oferty:
407
Rodzaj nieruchomości:
lokale
Rodzaj zabudowy:
wolno stojący
Typ:
wynajem
Województwo:
podkarpackie
Miejscowość:
Rzeszów
Dzielnica:
Staromieście
Cena nieruchomości:
2 170 PLN
Cena za 1 m2:
35 PLN
Powierzchnia:
62.00 m2
Powierzchnia działki:
0.00 m2
Piętro:
1
Liczba pięter:
4
AGENT PROWADZĄCY

OPIS OFERTY

Przedstawiamy do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w dzielnicy Staromieście.
 

Lokal o pow. 62 m2, położony na I piętrze nowoczesnego, eleganckiego biurowca. Składa się z pomieszczenia głównego, dwóch gabinetów, pomieszczenia socjalnego i toalety.

Biuro w wysokim standardzie, w pełni umeblowane. Na podłogach wykładziny, duże okna zapewniające dostęp światła dziennego.
 

Idealne miejsce na siedzibę własnej firmy, znakomity lokal pod księgowość, pracownię architektoniczną, działalność informatyczną.
 

Dostępny od zaraz.

 

Cena – 35 zł/m2 netto + 16 zł/m2 netto opłata zryczałtowana za media (w tym prąd, woda, ogrzewanie, internet, sprzątanie)

 

Polecamy i zapraszamy do kontaktu!

MASZ PYTANIE? NAPISZ!

WYSZUKIWARKA
SCHOWEK

Nie dodano jeszcze ofert do schowka

ZGŁOŚ OFERTĘ SPRZEDAŻY

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz sprzedać lub poszukujesz nieruchomości do zakupu zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.

ZGŁOŚ OFERTĘ WYNAJMU

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz wynająć lub poszukujesz nieruchomości do wynajęcia zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.