WRÓĆ DO LISTY OFERT

Działka budowlana Solina 578 m2

Nr oferty:
144
Rodzaj nieruchomości:
dzialki
Rodzaj zabudowy:
inny
Typ:
sprzedaz
Województwo:
podkarpackie
Miejscowość:
Werlas nad Zalewem Solińskim
Cena nieruchomości:
85 000 PLN
Cena za 1 m2:
147 PLN
Powierzchnia działki:
800.00 m2

OPIS OFERTY

Szanowni Państwo pragniemy przedstawić ofertę sprzedaży nieruchomości. Nasza inwestycja zlokalizowana jest w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce południowo-wschodniej - Bieszczadach. Działka budowlana o obszarze 0,05 ha usytuowana jest w Werlasie, na cyplu w otoczeniu lasu z dostępem do Zalewu Solińskiego. Działka z wydanymi warunkami zabudowy. Dojazd do działki drogą gminna asfaltową. Na działce możliwa jest budowa domu letniskowego. Istnieje możliwość dokupienia działek sąsiednich. Bieszczady, to najbardziej dziki i malowniczy zakątek Polski - świata przyrody bez granic. Niedostępne tereny Karpackiej Puszczy, dziewicze krajobrazy, a przede wszystkim Zalew Soliński przyciągają wszystkich. Żaden chyba polski akwen nie oferuje tak zmiennych krajobrazów, tylu oryginalnych, ukazujących się nieoczekiwanie widoków, tylu zacisznych zatoczek będących elementami wbijających się w zalew półwyspów. Swoiste kompendium wyeksponowanych cech stanowi półwysep Werlas. Jego centralne położenie względem zalewu zapewnia możliwość optycznego kontaktu z każdym dosłownie miejscem, a mimo to, daje mu status intymnego, elitarnego zakątka. Wielu, doceniając te walory, stało się posiadaczami fragmentów tego raju. Są wśród nich prawnicy, lekarze, przedsiębiorcy z Warszawy, Krakowa, Katowic, Lublina, Rzeszowa i wielu innych miast. Właściciele cenią sobie nieograniczoną możliwość wyjazdów w dowolnym momencie bez konieczności dokonywania wcześniejszych rezerwacji pokoju lub agroturystycznego obiektu o często trudnym do zweryfikowania standardzie i bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z wynajmem. Do ceny należy doliczyć podatek Vat w wysokości 23%. Zapraszamy. 

 

LOKALIZACJA OFERTY

Rekreacja
Sport
Oświata
Kultura
Zdrowie

UDOGODNIENIA

  • Kominek
  • Las
  • Jezioro
  • Góry
  • Droga asfaltowa
  • Prąd
  • Wodociąg
  • Kanalizacja

MASZ PYTANIE? NAPISZ!

WYSZUKIWARKA
SCHOWEK

Nie dodano jeszcze ofert do schowka

ZGŁOŚ OFERTĘ SPRZEDAŻY

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz sprzedać lub poszukujesz nieruchomości do zakupu zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.

ZGŁOŚ OFERTĘ WYNAJMU

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz wynająć lub poszukujesz nieruchomości do wynajęcia zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.