WRÓĆ DO LISTY OFERT

Działki w Malowniczej Okolicy - STRASZYDLE

Nr oferty:
421
Rodzaj nieruchomości:
dzialki
Rodzaj zabudowy:
inny
Typ:
sprzedaz
Województwo:
podkarpackie
Miejscowość:
Straszydle
Cena nieruchomości:
57 600 PLN
Cena za 1 m2:
48 PLN
Powierzchnia działki:
1200.00 m2
AGENT PROWADZĄCY

OPIS OFERTY

Do sprzedania 22 widokowe działki, zlokalizowane w malowniczej miejscowości Straszydle. Spokojna, pełna zieleni okolica, w odległość zaledwie 20 km do centrum Rzeszowa.
Nieruchomość złożona z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej pow. 4,2 ha, w trakcie podziału na 22 działki z wewnętrzną drogą o szerokości 5 m. Działki o pow. od 11,5 do 20 arów, z wyjątkiem jednej, o pow. 1,1ha, porośniętej lasem.

Teren na wzniesieniu.
Wodociąg oraz linia elektroenergetyczna średniego napięcia w drodze.

Złożone wnioski o wydanie WZ na budowę domów jednorodzinnych.

Świetne miejsce dla osób marzących o domku rekreacyjnym, czy domu całorocznym, w bliskiej odległości od miasta, a z widokami jak w Bieszczadach.


Cena –  4 800 zł/a


Potrzebujesz więcej informacji, zadzwoń!

MASZ PYTANIE? NAPISZ!

WYSZUKIWARKA
SCHOWEK

Nie dodano jeszcze ofert do schowka

ZGŁOŚ OFERTĘ SPRZEDAŻY

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz sprzedać lub poszukujesz nieruchomości do zakupu zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.

ZGŁOŚ OFERTĘ WYNAJMU

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz wynająć lub poszukujesz nieruchomości do wynajęcia zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.