WRÓĆ DO LISTY OFERT

Widokowa działka z Pozwoleniem na Budowę - Nosówka

Nr oferty:
359
Rodzaj nieruchomości:
dzialki
Rodzaj zabudowy:
apartamentowiec
Typ:
sprzedaz
Województwo:
podkarpackie
Miejscowość:
Nosówka
Cena nieruchomości:
149 000 PLN
Cena za 1 m2:
141 PLN
Powierzchnia:
1050.00 m2
Powierzchnia działki:
1050.00 m2
AGENT PROWADZĄCY

OPIS OFERTY
SPRZEDANE

Na sprzedaż widokowa działka położona w Nosówce, niedaleko granicy z Kielanówką. Piękne miejsce, na lekkim wzniesieniu. Wokół cisza, spokój i dużo zieleni. Dogodny dojazd do centrum Rzeszowa, zarówno przez ul. Staroniwską, jak i Dębicką.
Nieruchomość o pow. 10,5 a. Stanowi część kameralnego osiedla 6 nowych domów jednorodzinnych, z własną drogą wewnętrzną. Dostępna ostatnia działka, w drugiej linii zabudowy, z której rozpościera się widok na pobliskie tereny niezabudowane.
Nieruchomość w kształcie prostokąta. Dojazd asfaltem, w końcowym etapie szeroką drogą utwardzoną klińcem. Dostępne wszystkie media – prąd, gaz, woda kanalizacja.
Wydane pozwolenie na budowę parterowego, murowanego domu jednorodzinnego, z płaskim dachem. Dom Zx138 wg projektu firmy z500 o pow. użytkowej 102 m2. Projekt wyróżniający się nowoczesną bryłą i bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń. Dom przewidziany dla 4-5 os. rodziny, otoczony tarasem, na który można wyjść z każdego pokoju.

 

Cena brutto 149 000 zł (cena obejmuje projekt budowlany)
Sprzedający wystawia fakturę VAT 23%. Kupujący nie płaci 2% podatku PCC.

 


Zachęcamy do obejrzenia działki na żywo!

UDOGODNIENIA

  • Prąd
  • Gaz
  • Wodociąg
  • Kanalizacja
  • Pozwolenie na budowę

MASZ PYTANIE? NAPISZ!

WYSZUKIWARKA
SCHOWEK

Nie dodano jeszcze ofert do schowka

ZGŁOŚ OFERTĘ SPRZEDAŻY

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz sprzedać lub poszukujesz nieruchomości do zakupu zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.

ZGŁOŚ OFERTĘ WYNAJMU

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz wynająć lub poszukujesz nieruchomości do wynajęcia zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.