FINANSOWANIE

program mdm

Edukujemy, wspieramy i pomagamy w rozwiązywaniu problemów związanych z programem „Mieszkanie dla młodych”. Wiemy jak ciężko wykonać ten pierwszy krok w kierunku własnych czterech kątów. Koszty realizacji marzeń niekiedy przewyższają nasze możliwości finansowe. W takich sytuacjach warto skorzystać z oferowanych dopłat na własne „M”.
kalkulator dopłat MDM - Sprawdź wysokość Twojej dopłaty

kredyt

Zdajemy sobie sprawę jak problematyczny może stać się wybór kredytu z pośród wielu oferowanych produktów finansowych przez instytucje kapitałowe. Z tego też względu proponujemy profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniej usługi. Współpraca z wieloma bankami daje nam szansę na przedstawienie najatrakcyjniejszej oferty dla naszych Klientów, w oparciu o wcześniejszą analizę potrzeb.
Rozwiń kalkulator - oblicz raty

leasing

Przygotowana oferta leasingowa kierowana jest do przedsiębiorstw, które chcą w szybkim tempie sfinalizować swoje inwestycje. Naszym głównym celem jest kompleksowa obsługa Klientów, dopasowana do ich indywidualnych potrzeb. Obecnie leasingować można praktyczne każda rzecz, którą możemy zaliczyć do środków trwałych.
Rozwiń kalkulator - oblicz raty

Kalkulator leasing

Rynek:

Rodzaj nieruchomości:

Wkład własny:i

Czas trwania:i