Remontujemy mieszkanie przed wynajmem

Remontujemy mieszkanie przed wynajmem

Gdy kupujemy mieszkanie z przeznaczeniem na wynajem nie musimy od razu zakładać, że remont pochłonie kolosalne sumy pieniędzy. Przy dobrym gospodarowaniu pieniędzmi i pomysłowości, możemy z mieszkania pozornie zwykłego wyczarować coś atrakcyjnego.

Porządki: Mieszkanie z rynku wtórnego często pozostawiane jest wraz z meblami i wyposażeniem. Stanowi to potencjał, ponieważ segregując rzeczy dobre i potrzebne potencjalnym wynajmującym, oszczędzamy swoje pieniądze. Pozbądźmy się zepsutych mebli, starej pościeli, firan, pościeli i dywanów.

Łazienka i kuchnia: stare i nieatrakcyjne płytki i fugi należy wyczyścić i pokryć środkiem odgrzybiającym i wybielającym. Zwróci im to ich dawny blask. Jeśli natomiast w spoinach są duże ubytki, możemy pomyśleć o położeniu ich na nowo. Kafelki możemy pomalować specjalnymi farbami, tak samo jak wannę oraz zlew czy umywalkę.

Pokoje: Zużytą, starą podłogę, możemy pokryć tanimi, ładnymi panelami lub wykładziną. Również staromodne tapety można poddać renowacji, kładąc na niej nowe, możliwie neutralne kolory.

Meble: nie wszystkie należy od razu spisywać na straty. Lecz jeśli nie potrafimy sami odnowić starych szaf czy meblościanek, możemy skorzystać z komisów lub sprzedaży na portalach internetowych, gdzie za niską cenę możemy wyłowić prawdziwe perełki. Możemy tam również kupić zupełnie sprawne sprzęty agd.

Każdy wynajmujący chce mieszkać w jak najlepszych warunkach, dlatego postarajmy się przeprowadzić remont tak, byśmy sami bez problemu mogli  tym mieszkaniu żyć. Nie powinniśmy jednak pozostawiać żadnych ozdób czy obrazów. Każdy lokator ma swój indywidualny gust i chciałby urządzić pokoje tak, by czuł się w nich jak w domu.

Życzymy wszystkim najemcom wspaniałych lokatorów.

 

źródło: http://regiodom.pl/

WYSZUKIWARKA
SCHOWEK

Nie dodano jeszcze ofert do schowka

ZGŁOŚ OFERTĘ SPRZEDAŻY

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz sprzedać lub poszukujesz nieruchomości do zakupu zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.

ZGŁOŚ OFERTĘ WYNAJMU

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz wynająć lub poszukujesz nieruchomości do wynajęcia zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.