Przewody inne niż wszystkie

Wielokrotnie w życiu spotykaliśmy się z wystającymi kablami lub przedłużaczami, których nieestetyczna plątanina zakłócała nam porządek w domu.

Francuska firma Decovision wyszła naprzeciw wszystkim tym, którym znudziło się patrzenie na białe, pomarańczowe lub czarne przewody, snujące się w kątach biur czy mieszkań. Opatentowany przez nich sposób pokrycia kabla powoduje, że dotychczas nudny kabel od żyrandola czy listwy komputerowej może stać się elementem dekoracji.

Firma jak do tej pory oferuje 30 różnych wzorów: od metalicznych, poprzez imitację skóry zwierząt i struktury kamienia. Najtańszy kabel dwużyłowy, który stosuje się do oświetlenia kosztuje około 18 PLN za metr. Najdroższe czyli trzyżyłowe, metaliczne opcje są dostępne e cenie 43 PLN za metr. Trzeba sobie jednak odpowiedzieć na pytanie, czy położenie przewodu dekoracyjnego nie będzie tańsze niż umieszczenie zwykłego, klasycznego w ścianie czy w listwie przypodłogowej.

Zastosowanie dla tego typu ?dekoracji? jest nieograniczone: od dobrania go do koloru ekspresu do kawy, czy stworzenie oryginalnej lampy, poprzez dekoracje naścienne aż do oryginalnej, unikatowej listwy do komputera.

Poniżej wygląd niektórych produktów.

 

Źródło: http://regiodom.pl/portal/instalacje/elektryka/kable-nie-musza-byc-nudne-wzorzyste-przedluzacze-dopasuj-do-swojego-wnetrza

WYSZUKIWARKA
SCHOWEK

Nie dodano jeszcze ofert do schowka

ZGŁOŚ OFERTĘ SPRZEDAŻY

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz sprzedać lub poszukujesz nieruchomości do zakupu zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.

ZGŁOŚ OFERTĘ WYNAJMU

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz wynająć lub poszukujesz nieruchomości do wynajęcia zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.