Mieszkanie dla Młodych - wzrost limitu cen w Rzeszowie

Na początku kwietnia, wzrósł poziom cen za metr kwadratowy w programie Mieszkanie dla Młodych. Dzięki temu, coraz więcej mieszkań kwalifikuje się do dofinansowania.

Poniżej przedstawiamy ile w tym momencie kosztuje metr kwadratowy nieruchomości.

W Rzeszowie podniósł się on do poziomu 4337,30 czyli o ponad 230 PLN.

W gminach sąsiadujących ze stolica województwa zanotowano wzrost o około 178,75 PLN do poziomu 3856,88PLN, natomiast w pozostałych do kwoty 3376,45.

Jest to pozytywna informacja dla wszystkich, którzy planują zakup mieszkania ze wsparciem Rządowym. Przypominamy również, że dopłatę można uzyskać do 50 metrów mieszkania. (Maksymalna powierzchnia 75 metrów).

WYSZUKIWARKA
SCHOWEK

Nie dodano jeszcze ofert do schowka

ZGŁOŚ OFERTĘ SPRZEDAŻY

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz sprzedać lub poszukujesz nieruchomości do zakupu zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.

ZGŁOŚ OFERTĘ WYNAJMU

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz wynająć lub poszukujesz nieruchomości do wynajęcia zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.