Koncepcja nowych biurowców w Rzeszowie

Koncepcja nowych biurowców w Rzeszowie

Nawet 80 mln PLN zainwestować chce Irlandzka firma Boxelder na budowę centrum biurowego w Rzeszowie.

Na swoich 70 arach działki leżącej pomiędzy ul. Kustronia i al. Rejtana, Inwestor chce wybudować trzy biurowce dla firm zajmujących się zdalną obsługą biurową przedsiębiorstw.

W planach są trzy 6-cio kondygnacyjne budynki z parkingami podziemnymi, wykończone kamieniem naturalnym i szkłem.

Problemem przy rozpoczęciu inwestycji jest plan zagospodarowania przestrzennego, który nie zakłada w tej okolicy nieruchomości pełniących funkcje komercyjno-biurowe. Kartą przetargową dla Boxeldera ma być  jego zapewnienie, że w biurowcach zatrudnienie ma uzyskać około 1500 ludzi. Dodatkowo, jest on skłonny dostosować projekt do otoczenia.

Radni cały czas spierają się o to, czy pozwolić Irlandczykom na budowę. Głównym argumentem ma tu być wciąż niejasna sprawa przeniesienia Sądu Okręgowego z Pałacu Lubomirskich do nowego Budynku, który ma być wybudowany na tej samej działce co biurowce.

A póki co, przedstawiamy Państwu koncepcję inwestycji w oparciu o projekt  firmy MWM Architekci. 

Źródło: Nowiny

WYSZUKIWARKA
SCHOWEK

Nie dodano jeszcze ofert do schowka

ZGŁOŚ OFERTĘ SPRZEDAŻY

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz sprzedać lub poszukujesz nieruchomości do zakupu zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.

ZGŁOŚ OFERTĘ WYNAJMU

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz wynająć lub poszukujesz nieruchomości do wynajęcia zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.