Dzień otwartych drzwi w citibroker`s

c i t i b r o k e r ' s 

Zaprasza na darmowe konsultacje do biura

al. Cieplińskiego 3

26 marzec 2013 r.

 

We wtorek - 26 marca 2013 roku odbędzie się ogólnopolska akcja Drzwi Otwarte organizowana przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. W tym dniu wybrani pośrednicy w obrocie nieruchomościami w swoich biurach na terenie całej Polski będą udzielać bezpłatnych konsultacji dotyczących rynku nieruchomości.

Dla osób, które planują nabyć, sprzedać nieruchomość oferujemy Państwu skorzystanie z fachowej, bezpłatnej porady pośrednika w obrocie nieruchomościami w dniu 26 marca 2013 (wtorek) od godziny 9,00 - 17,00 w naszym biurze na al. Cieplińskiego 3.

Podczas konsultacji, chętni będą mogli uzyskać odpowiedź na pytania dotyczące m.in.: procedur i dokumentów niezbędnych do przeniesienia własności nieruchomości, aktualnych ofert nieruchomości, sposobów zabezpieczenia transakcji i innych spraw dotyczących rynku nieruchomości.

Być może część klientów dzięki fachowej pomocy Pośredników uświadomi sobie, że przeprowadzenie transakcji tylko pozornie jest bardzo łatwe, a na drodze do szczęśliwego finału mogą pojawić się nieprzewidziane przeszkody.

Prowadzona przez PFRN akcja ma również na celu zapoznanie się z problematyką dotyczącą samej usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz czynnościami, jakie pośrednik wykonuje przy konkretnej sprawie, z którą zwraca się klient.

Do zobaczenia we wtorek, 26 marca 2013 roku!

 

 

Bezpośredni link do wydarzenia http://www.pfrn.pl/page/1310

WYSZUKIWARKA
SCHOWEK

Nie dodano jeszcze ofert do schowka

ZGŁOŚ OFERTĘ SPRZEDAŻY

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz sprzedać lub poszukujesz nieruchomości do zakupu zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.

ZGŁOŚ OFERTĘ WYNAJMU

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz wynająć lub poszukujesz nieruchomości do wynajęcia zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.