Domek na drzewie

Domek na drzewie

Pewne małżeństwo z Nałęczowa wpadło na doskonały pomysł biznesowy, a mianowicie stworzenie hoteli na drzewach. Realizują tym samym dziecięce marzenia wszystkich, którzy choć raz chcieli spędzić noc w kryjówce nad ziemią.

Na polskim rynku jest to projekt innowacyjny i spotkał się z dużym zainteresowaniem turystów.

Sama koncepcja polegała na wybudowaniu domków całosezonowych, wynajmowanych na doby, które wyniesione są na poziom koron drzew.

Apartamenty to bardzo komfortowe, wyposażone we wszelkie potrzebne udogodnienia budynki z drewna. Znajdują się w nich łazienki z kabinami prysznicowymi, kuchnie z ekspresem do kawy sypialnie dla 4 osób. Aktualnie do wynajęcia są 3 domki.

 

 Co ciekawe, na próżno szukać w nich telewizji czy dostępu do Internetu, są za to półki z książkami i grami planszowymi dla całej rodziny.

Cena wynajmu nie należy do najniższych i wynosi 290-340 PLN za dobę.

 

Źródło: wdrzewach.pl

WYSZUKIWARKA
SCHOWEK

Nie dodano jeszcze ofert do schowka

ZGŁOŚ OFERTĘ SPRZEDAŻY

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz sprzedać lub poszukujesz nieruchomości do zakupu zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.

ZGŁOŚ OFERTĘ WYNAJMU

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz wynająć lub poszukujesz nieruchomości do wynajęcia zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.