Apartamenty w Capital Towers - nowe pojęcie luksusu

Apartamenty w Capital Towers w Rzeszowie

W Rzeszowie już od pewnego czasu możemy oglądać odsłoniętą elewację pierwszej wieży Capital Towers.

Sceptyczni mieszkańcy wróżyli inwestycji totalne fiasko twierdząc, że jeśli budowa w ogóle wystartuje, to z pewnością nie znajdą się chętni na zakup mieszkań za cenę powyżej 5000 PLN za metr kwadratowy.

Na dzień dzisiejszy możemy powiedzieć, że wieża nie tylko stoi, ale jest już prawie ukończona, a na wiosnę roku 2014 ruszyć ma budowa drugiego budynku.

Sprzedaż mieszkań, wbrew opiniom, idzie całkiem sprawnie, a apartamenty cieszą się dużym powodzeniem nie tylko wśród ludzi biznesu, ale także rodzin z dziećmi.

Metraż oferowanych lokali jest różny i wynosi od 35 do nawet 231 metrów kwadratowych. Z pewnością każdy chętny znajdzie tu coś dla siebie, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że wieżowiec ma 18 kondygnacji.

Kupując mieszkanie i apartamenty właśnie tutaj, zyskują Państwo pewność, że jest to najbardziej luksusowy budynek mieszkalny wielorodzinny w Rzeszowie.

Kusi tu nie tylko piękna architektura położenie i zapierające dech w piersiach widoki na panoramę Rzeszowa i okolic, ale również wykończenie, w którym znajduje się między innymi:

- hall i klatki schodowe wyłożone naturalnym kamieniem,

- 24 godzinna obsługa portiera,

- przeszklona winda widokowa,

- parkingi podziemne,

- wentylacja z odzyskiwaniem ciepła (rekuperatory), i wiele innych nowoczesnych, unikatowych w Rzeszowie rozwiązań.

Nasze biuro oferuje sprzedaż mieszkań i apartamentów w Capital Towers.

Zachęcamy wszystkich Państwa, tym bardziej, że nie pobieramy żadnych opłat.

Zapraszamy do naszego biura przy al. Cieplińskiego 3. Przedstawimy wszystkie dostępne opcje, odwiedzimy wspólnie obiekt, pomożemy przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup czy wykończenie.

WYSZUKIWARKA
SCHOWEK

Nie dodano jeszcze ofert do schowka

ZGŁOŚ OFERTĘ SPRZEDAŻY

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz sprzedać lub poszukujesz nieruchomości do zakupu zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.

ZGŁOŚ OFERTĘ WYNAJMU

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz wynająć lub poszukujesz nieruchomości do wynajęcia zadzwoń +48 690 070 770 lub wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.